نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

سلام به همه ی شما عزیزان و همراهان فروشگاه زئوس در این مقاله قصد داریم درباره ی انواع پیراهن کتان و خرید اینترنتی آن ها با شما صحبت کنیم با ما همراه باشید .

پیراهن مردانه
پیراهن‌های آستین بلند و یقه‌های کوتاه گران‌تر هستند، این نوع لباس‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و بسیار سبک و براق هستند، با راه راه و معمولا زیر کت و شلوارهای اسپرت و با کراوات پوشیده می‌شوند. همچنین می تواند آن را برای هر بدنی باریک کند.

خرید پیراهن کتان

پیراهن های ورزشی
پیراهن های اسپرت در دو نوع آستین کوتاه و آستین بلند موجود هستند و مانند آستین بلند هستند. تفاوت این است که کمی گسترده تر است.

چنین لباس هایی را می توان روی شلوار جین پوشید پیراهن کتان و معمولاً جایگزین لباس های گران قیمتی می شود که زیر کت و شلوار پوشیده می شوند. تقریباً شبیه مدل برخی از لباس‌ها است.

پیراهن پولو یا پیراهن گلف
تی شرت های یقه دار آستین کوتاه یا “گلف شرت” غیر رسمی و دوستانه هستند و می توان آنها را در مهمانی های تا حدودی رسمی پوشید.

این پیراهن‌ها که در بین بازیکنان چوگان انگلیسی و گلف بازان آمریکایی محبوب هستند، در ماه‌های گرم‌تر از بقیه ماه‌ها محبوبیت بیشتری دارند. یقه این تی شرت های یقه دار دارای 3 یا 4 دکمه است.

سایزبندی پیراهن مردانه کتان

خرید کنید

اعلام
انواع پیراهن مردانه را مشخص کنید

لباس ورزشی تیمی
این لباس ها برای تیم های فوتبال معروف هستند، این لباس ها دارای لوگو و لوگوی تیم به همراه نام و شماره بازیکنی هستند که آن ها را می پوشند و این لباس به عنوان یکی از محبوب ترین لباس های دوستانه به ویژه در مسابقات ورزشی شناخته می شود. یقه ای دارد که شبیه یک خدمه یا هفت یقه سفید کوتاه است.

تی شرت
تی شرت جزء اصلی کمد لباس هر مردی است. این پیراهن‌های بدون یقه برای پوشیدن به‌عنوان زیرپوش طراحی شده بودند، اما با گذشت سال‌ها که تبدیل به یک لباس اصلی و محبوب شدند، کم کم در مواد و رنگ‌های مختلف تولید شدند.

وزن پریم!
اعلام

لباس بافتنی مردانه
بافتنی مردانه لباسی است آستین بلند و بدون یقه که به عنوان ژاکت و بدون دکمه استفاده می شود که تقریباً نصف بدن است و معمولاً لباسی ساده و یکدست است اما گاهی در طرح های مختلف نیز تولید می شود.

قیمت پیراهن کتان مردانه

کناره‌های پیراهن‌ها لباس‌هایی هستند که یقه‌ای پیراهن کتان مانند یقه خدمه کابین دارند و از مواد ضخیم‌تر و جاذب‌تر ساخته شده‌اند که گشاد هستند و گاهی اوقات زیر آن با چوگان پوشانده می‌شود.

عصر
لباس‌های رسمی لباس‌های بسیار رسمی و رسمی هستند که معمولاً زیر کت و شلوار پوشیده می‌شوند، اگرچه این لباس اغلب پوشیده نمی‌شود.

این لباس‌ها معمولاً در عروسی‌ها و مهمانی‌های رسمی پوشیده می‌شوند و زیر کت می‌پوشند، این لباس‌ها دارای آستین‌های بلند و دکمه‌هایی هستند.

آنها در رنگ سفید موجود هستند و معمولاً تعدادی پلیسه در جلوی پیراهن دارند و یقه آنها با پاپیون یا کراوات بسته می شود.

انواع پیراهن مردانه را مشخص کنید

پیراهن مرد آهنی اینجوری
فرآیند اتو کردن پیراهن مردانه برای برخی از خانم ها کار سختی است و ما راه حل های موثری برای اتو کردن پیراهن مردانه داریم تا لباس های مردانه را بدون چروک و صافی تحویل دهیم. رعایت اصول اتو بسیار آسان است. در این مطلب روش اتو کردن پیراهن مردانه با عکس توضیح داده شده است:

رنگ بندی و خرید اینترنتی پیراهن کتان

قبل از شروع اتو کردن، پیراهن را با اسپری خیس کنید. توجه داشته باشید که رطوبت پارچه کافی است. رطوبت باید به همین ترتیب در سراسر پیراهن کم باشد.

 

همچنین در تمامی مراحل اتو دمای اتو را در درجه مشخص و مناسبی قرار دهید.
اعلام

یقه آهنی

ابتدا پشت و پایه یقه را اتو کنید و توجه داشته باشید که هر چه پشت یقه بهتر اتو شود نرمتر می شود. سپس قسمت روی یقه و پایه آن را اتو کنید. (تصویر 1)

پیراهن مرد آهنی اینجوری

شکل 1

آهن شانه

اتو را داخل پیراهن قرار دهید و سپس از آستین بالا ببرید و شانه ها و شانه ها را اتو کنید. اگر اتو خیلی بزرگ است که به آستین نمی خورد، اتو را روی پیراهن و بالای آستین قرار دهید و اتو کنید.

 

مواظب باشید که جلو و پشت لباس کاملاً متناسب باشد. البته برای اطمینان از براق نشدن پارچه، بهتر است لباس ها را زیر و رو کرده و سپس اتو کنید. یا یک تکه پارچه نازک روی لباس قرار دهید. (تصویر 2)

پیراهن مرد آهنی اینجوری

شکل 2

آستین ها را اتو کنید

قسمت بیرونی کاپشن را روی میز اتو قرار دهید پیراهن کتان و خوب اتو کنید تا کت کاملا صاف شود. سجاف و آستین ها را هم اتو کنید.

 

سپس درز زیر آستین را بکشید و اتو کنید. به طوری که خط روی آستین کاملا صاف شود. آستین ها را به همین ترتیب اتو کنید. در مورد اتوی آستین، ترجیحاً مچ را از داخل و سپس از پهلو اتو کنید. (شکل 3)

پیراهن مرد آهنی اینجوری

شکل 3

اتو کردن پیراهن جلو و پشت

قسمت جلوی پیراهن (منظور قسمت دکمه و حلقه است) را به صورت صاف روی یک میز اتو قرار دهید و تمام آن را اتو کنید. سپس پیراهن را روی میز دراز کنید و تمام پشت آن را اتو کنید.

 

هنگام اتو کردن پشت لباس، پل های لباس را اتو کنید. البته با قرار دادن یک تکه پارچه نازک روی لباس از افتادن برق روی لباس جلوگیری می کنید. اتو کردن جیب های پیراهن را فراموش نکنید. (عکس 4 و 5).

پیراهن مرد آهنی اینجوری

شکل 4

پیراهن مرد آهنی اینجوری

شکل 5

حالا اتو کردن پیراهن و آویزان کردن آن به رخت آویز تمام شده پیراهن کتان است تا اتو نشکند.