نمایش 1–48 از 141 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

پیراهن کبریتی کرم  را بی‌اغراق باید از زیباترین و پرطرفدارترین نمونه‌های پیراهن کبریتی نامید که با استقبال بی‌نظیری از طرف کاربران روبروست. نمونه‌ای جذاب و زیبا که با انواع پوشاک و تنوع بالایی از رنگ و طرح‌های متنوع قابل استفاده است و از قیمت مناسب و قابلیت ست شدن زیادی نیز برخوردار است.

این ویژگی‌ها پیراهن کبریتی کرم را به موردی خاص و پرطرفدار در میان تولیدات متنوع این نوع پارچه تبدیل نموده و عرضه و تقاضای آن را به‌طرز چشمگیری افزایش داده است. تا جایی که آمار خرید این نوع پیراهن در هر دو نمونه مردانه و زنانه به‌شدت بالاست.

نکته مهم دیگر در مورد پیراهن کبریتی کرم، زیبایی فوق‌العاده آن و تاثیر قوی این رنگ در القای حس آرامش و متانت در چهره است. رنگ گرم و انرژی‌بخش کرم به‌ویژه در ترکیب با پارچه کبربتی تاثیری فوق‌لعاده داشته و هر نوع برش و دوخت‌را به‌مراتب زیباتر نشان می‌دهد.

با پیراهن کبریتی کرم، همگام با مد روز دنیا!

آیا تاکنون دقت کرده‌اید که بسیاری از شیک پوشان در همه جای دنیا رنگ کرم یا ترکیبی از آن را در البسه فصل و نیز پوشاک عمومی خود به کار می‌گیرند؟

دلیل این موضوع را باید به فرکانس‌های تاثیرگذار و انرژی‌بخش این رنگ نسبت داد.

به همین علت نیز تولیدی‌ها و عرضه کنندگان البسه با آگاهی از این موضوع، بسیاری از زیباترین طرح‌های خود را با این نوع متریال تهیه کرده و به همین سبب نیز پیراهن کبریتی کرم از تنوع بی‌نظیری برخوردار بوده و خرید این نوع پیراهن با اقبال بالای کاربران روبروست.

مورد دیگر درباره انواع پیراهن‌های کبریتی کرم قابلیت بالای ست شدن‌ آنها با رنگ‌ قهوه‌ای، رنگ‌های گروه قرمز و بسیاری دیگر از تنوع طیف رنگ‌هاست که با این محصولات به‌راحتی به‌دست آمده و هماهنگ‌سازی را با دیگر البسه آسان می‌کند.

پیشنهاد آخر ما داشتن پیراهن‌هایی از این رنگ برای موقعیت‌های مختلف است.