نمایش 1–48 از 141 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

پیراهن کبریتی قرمز از زیباترین و جذاب‌ترین نمونه‌های موجود از این تیپ پوشاک برای خانم‌هاست. رنگی گرم و پرانرژی که ضمن زیباتر نمودن چهره، جوانی را به بهترین شکل به نمایش گذاشته و تداعی می‌کند.

از یک سو این رنگ زیبا و شاداب و از سوی دیگر بافت جالب و خاص کبریتی دست به هم داده تا پیراهن کبریتی قرمز را به محصولی مورد پسند خانم‌ها تبدیل کند. جالب اینکه رنگ قرمز را همه سنین می‌پسندند و تنوع موجود در نمونه‌های مختلف این رنگ نیز، کاربرد وسیع آن را بین بانوان در سنین مختلف مطبوع و دلچسب کرده و خرید آن را به بخشی از استایل مد آنها تبدیل نموده است.

در فیلد کاری پوشاک خانم‌ها نیز این مورد به‌عنوان یکی از شناخته شده‌ترین نمونه‌ها میان محصولات موجود تبدیل کرده است.

پیراهن کبریتی قرمز: شیک، زیبا و کاربردی…

لباس‌هایی با بافت و رنگ زیبا اغلب به نمونه‌ای محبوب در میان لباس‌های هر بانو تبدیل می‌شوند که بیشتر مورد توجه قرار گرفته و به بهترین و بیشترین شکل پوشیده می‌شوند.

پیراهن کبریتی قرمز از همین دست محصولات است که خیلی زود به گل سر سبد کمد پوشاک شما تبدیل می‌شود. تنوع قیمت این نوع پوشاک نیز از جمله مواردی است که خرید آن را برای انتخابی با هر نوع بودجه به‌راحتی امکان‌پذیر می‌کند.

استفاده از این نوع لباس جذاب نیز برای موقعیت های مختلف از مهمانی‌های عصرانه و دور همی‌های صمیمی تا ضیافت‌‌های شبانه و مجالس مهم همه جا کاربرد داشته و زیباست.

خوشبختانه تولید کنندگان البسه زنانه به نقش موثر بافت کبریتی از یک سو و رنگ حساس و جذاب قرمز از سوی دیگر باعث شده تولید این محصولات بیشتر شده و سلیقه و نظر خانم‌ها در مورد تنوع مدل و دوخت انواع پیراهن کبریتی قرمز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

در نهایت می‌توانید انواع این نوع پیراهن کبرریتی بلند را از بوتیک‌ها و فروشگاه‌های معتبر عرضه کننده پوشاک بانوان تهیه کنید.