نمایش 1–48 از 141 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

پیراهن کبریتی سفید از نمونه‌های پرطرفدار و کاربردی پوشاک است. هم رنگ و هم بافت این نوع پیراهن قابلیت آن را برای استفاده در موقعیت‌های مختلف بالا برده است. از مهمانی عصر تا مراسم رسمی همه جا می توان از این نوع پیراهن استفاده کرد.

به‌علاوه این نوع پیراهن را می‌توان با اغلب رنگ‌های دیگر لباس ترکیب نموده و ست‌های زیبایی به‌دست آورد. مزیتی که خرید پیراهن کبریتی سفید را موردی عمومی برای اهالی مد و شیک‌پوشان تبدیل کرده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این نوع پیراهن امکان کاربرد مناسبتی پیراهن کبریتی سفید است که آن را به لباسی محبوب و پراستفاده تبدیل کرده است. در اغلب مراسم رسمی، جشن‌ها، موقعیت‌های اداری و کاری و خلاصه بسیاری از شرایط استفاده از رنگ سفید و پوشیدن لباسی با بافت کبریتی به این رنگ کاملا مناسب است.

پیراهن کبریتی سفید، فرصتی فوق‌العاده برای همراهی با مد…

عمومیت رنگ سفید از یک سو و بافت جالب و دوست‌داشتنی کبریتی از سوی دیگر باعث شده پیراهن کبریتی سفید گزینه‌ای مناسب و خاص برای تکمیل استایل شیک‌پوشی اهالی مد به‌شمار آید. تا جایی که این روزها بسیاری از خوش‌پوشان و افراد باسلیقه آن را برای همراهی با دیگر بخش‌های پوشاک خود انتخاب می‌کنند.

رنگ سفید هم‌چنین بری افرادی با هر نوع رنگ پوست و استایل هماهنگ بوده و تیپ آنها را کامل‌تر می‌کند. به‌علاوه انتخاب رنگ سفید و به‌ویژه پیراهن کبریتی سفید برای همه سنین مناسب بوده پیر و جوان نمی‌شناسد.

قیمت این نوع پوشاک در بوتیک‌های معتبر و فروشگاه‌های آنلاین و حضوری کاملا متنوع است و بسته به نوع الیاف پارچه، برش حرفه‌ای و دوخت دقیق و زیبا تعیین می‌شود.

به این ترتیب شما می‌توانید این نوع پوشاک را با قیمت‌های مختلف بیابید و نسبت به میزان بودجه و توان خرید خود نسبت به انتخاب نمونه مناسب اقدام کنید.

ضمن اینکه امکان ست کردن آن با انواع شال، کفش و دیگ اجزای مد و شیک‌پوشی نیز برای شما فراهم است.