نمایش 1–48 از 262 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

چرا پیراهن پشمی سایزبزرگ بخریم؟

انتخاب لباس برای افرادی که چاق هستند و هیکل درشتی دارند سخت است، زیرا باید سایز مناسب را پیدا کنند و پارچه‌ای را انتخاب کنند که کشسانی و انعطاف قابل قبولی داشته باشد. یکی از بهترین پیشنهادها برای انتخاب لباس گرم، خرید پیراهن پشمی سایز بزرگ است. اگر علاقه‌مند هستید دلایل این پیشنهاد را بدانید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

گرمای مناسب پیراهن پشمی

لباسی که با الیاف پشمی تهیه می‌شود دارای مقادیر زیادی کراتین است که می‌تواند گرما را در خود حفظ کند و میزان بالایی از رطوبت را هم به خود جذب کند. ویژگی جالب پیراهن پشمی این است که با جذب رطوبت یا عرق بدن همچنان خشک می‌ماند و موجب از دست رفتن گرمای بدن نمی‌شود.

این ویژگی برای افراد چاق که با کوچکترین فعالیت فیزیکی عرق می‌کنند بسیار مناسب است. زیرا پیراهن پشمی سایز بزرگ حتی در صورت مرطوب شدن هم گرمای بدن را حفظ می‌کند.

دوام بالای پیراهن پشمی سایز بزرگ

ویژگی قابل اهمیت پیراهن پشمی این است که دوام و استحکام زیادی دارد. درصورتی‌که یک نقطه از لباس 2000 بار هم خم شود دچار آسیب نمی‌شود و تا مدت‌ها قابل استفاده است.

شستشوی آسان پیراهن پشمی سایزبزرگ

تمیز کردن و شستن لکه‌های مواد غذایی یا گرد و غبار از روی پیراهن پشمی سایز بزرگ کارسختی نیست. زیرا الیاف طبیعی نسبت به الیاف مصنوعی راحت‌تر تمیز می‌شوند و برای شستشوی آن نیازی به شوینده‌های تخصصی نیست بلکه شوینده‌های معمولی و خانگی را می‌توان برای شستن آن مورد استفاده قرار داد.

راحتی پیراهن پشمی

یکی از معیارهای قابل اهمیت برای خرید پیراهن پشمی سایز بزرگ این است پارچه‌ی آن نرم و در عین حال انعطاف‌پذیر است. پس کسی که آن را به تن می‌کند احساس راحتی می‌کند.