نمایش 1–48 از 262 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

آشنایی با ویژگی‌های پیراهن پشمی کلاهدار

همه‌ی ما با رسیدن فصل سرما دنبال خرید لباس‌های گرم می‌رویم تا در روزهای سرد و بارانی بتوانیم بدن خود را از سرما محافظت کنیم. یکی از محبوب‌ترین مدل‌های لباس پاییزه و زمستانه پیراهن پشمی کلاهدار است که در این مطلب قصد داریم ویژگی‌های آن را معرفی کنیم. اگر می‌خواهید اطلاعات دقیقی در این مورد کسب کنید، بهتر است تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

گرم بودن پیراهن پشمی

پیراهن‌هایی که با پارچه پشم تولید می‌شوند به حفظ گرمای بدن کمک می‌کنند و می‌توانند جایگزین مناسبی برای دورس یا پلیور باشند. به خصوص اگر پیراهن پشمی کلاهدار بپوشید، می‌توانید کلاه آن را هم روی سر خود بگذارید تا سرما را حس نکنید یا اینکه باران موهای شما را خیس و خراب نکند.

پیراهن پشمی ضد حساسیت

پیراهن پشمی کلاهدار از الیاف طبیعی پشم تهیه می‌شود و هیچ الیاف مصنوعی یا ماده‌ی شیمیایی در تولید آن به کار نمی‌رود به همین دلیل موجب ایجاد حساسیت یا ناراحتی پوستی نمی‌شود. لازم نیست نگران زبر بودن پارچه‌ی پشمی یا ایجاد خارش روی سطح بدن باشید، زیرا تولیدکنندگان فرایندی را برای تولید پارچه در نظر می‌گیرند که الیاف پارچه نرم و سبک باشد.

قیمت مناسب پیراهن پشمی کلاهدار

یکی دیگر از مزایای غیر قابل انکار پیراهن پشمی کلاهدار این است که قیمت مناسبی دارند و همه‌ی افراد از پس پرداخت هزینه‌ی خرید آن برمی‌آیند.

رنگبندی متنوع پیراهن پشمی

در نهایت لازم است به رنگبندی متنوع پیراهن پشمی اشاره کنیم که باعث می‌شود خریداران به راحتی بتوانند رنگ مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنند.