نمایش 1–48 از 614 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

تیشرت آبی مردانه

تیشرت آبی مردانه می‌تواند به معنای آرامش یا جدیت باشد. از یک طرف، آبی نشاط آور است و به معنای واقعی کلمه می‌تواند لبخند را بر روی صورت شما نشان دهد. از سوی دیگر، رنگ آبی می‌تواند نشان دهنده پایبندی به سنت‌ها و جدیت باشد. بنابراین، آبی طیف وسیعی از معانی در لباس را در برمی‌گیرد.

آبی از آن جمله رنگ‌هایی است که هم برای سفیدها، هم برای سبزه‌ها و سرخ‌‌روی‌ها، مناسب است. یعنی با هر رنگ پوستی که دارید، انتخاب لباس آبی، می‌تواند چهره شما را بازتر و استایل شما را جذاب کند.

هم چنین رنگ‌هایی که در کنار آبی، ترکیب زیبایی ایجاد می‌کنند بسیار شاد و با نشاط هستند. به عنوان مثال، یکی از زیباترین رنگ‌هایی که در کنار آبی آسمانی خوش می‌نشیند، زرد لیمویی یا نارنجی پرتقالی است. یک تیشرت آبی مردانه را می‌توانید با یک شلوار سورمه‌ای و یک بلوز آستین کوتاه پرتقالی که دکمه‌هایش را باز گذاشته‌اید، هماهنگ کنید. باور کنید جذاب‌تر از این نمی‌شود!! ( خرید تیشرت )

رنگ آبی با سفید و مشکی هم ترکیب خوبی از آب در می‌آید. آبی چرک با عسلی و قهوه‌ای روشن هم زیبا خواهد بود.

اگر اضافه وزن دارید، فراموش نکنید که رنگ‌های روشن و شاد، شما را چاق‌تر نشان می‌دهد. بهتر است به سراغ آبی‌های تیره بروید و تیشرتی را انتخاب کنید که یقه هفت داشته باشد، تا از ضخامت گردن شما کم کند و در نتیجه اندام شما را جمع و جورتر نشان دهد.

البته اکثر ما تجربه پوشیدن بلوز و شلوار جین را داشته‌ایم، بنابراین تصوری از اینکه با رنگ آبی چه تصویری از ما منتشر می‌شود را در ذهن داریم. انواع تیشرت آبی در رنگ‌های سیر یا روشن را می‌توان با شلوار جین هم هماهنگ کرد.

یک پیشنهاد دیگری که داریم این است که رنگ آبی به اندازه کافی عمیق و تاثیرگذار هست، بنابراین به سراغ تیشرت آبی مردانه‌ای نروید که پر از اسم و علائم تجاری و طرح است. تا جایی که ممکن است تیشرت ساده‌ای را انتخاب کنید و با دیگر اجزای لباس خود آن را هماهنگ کنید.