نمایش 1–48 از 614 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

تیشرت خارجی

یک مطالعه جدید نشان داده است که وقتی مردان یک تیشرت ساده و تک رنگ می‌پوشند، خانم‌ها آن‌ها را در مقایسه با زمانی که هر چیز دیگری می‌پوشیدند، 12 درصد جذاب‌تر ارزیابی کرده‌اند.

بنابراین پوشیدن یک تیشرت خارجی ساده در کنار یک شلوار جین یا اسلش، با هزینه و زحمت کم می‌تواند یک استایل جذاب برای شما بسازد.

تیشرت خارجی را از کجا بخریم؟

برخی‌ها که بیشتر اهل خریدهای آنلاین هستند، تیشرت‌های مد نظر خود را از سایت‌های خارجی تهیه می‌کنند، اما اگر از آن دسته افرادی هستید که طرفدار خرید حضوری هستند هم نگران نباشید.

طرفداران تیشرت خارجی در ایران آنقدر زیاد هستند که تقریبا تمام فروشگاه‌های معتبر عرضه پوشاک، آن‌ها را برای فروش در طبقه‌بندی خود دارند.

از محبوب‌ترین تیشرت‌های خارجی که جوانان ایرانی معمولا به تن می‌کنند می‌توان به  تیشرت برند امپریو آرمانی، تیشرت ترکی مارک ال سی وایکیکی و تیشرت دانمارکی برند جک اند جونز اشاره کرد.

البته مارک‌های کلمبیا و مانگو اسپانیایی نیز ظرفدارانی دارند.

چگونه با تیشرت، خوشتیپ به نظر برسیم؟

همه چیز بستگی به این دارد که دوست دارید با چه استایلی دیده شوید. تیشرت خارجی در انواع طرح‌ها، رنگ‌ها، سایزها و مدل‌ها موجود است. به طور کلی می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم اگر قد کوتاهی دارید و فاصله شانه تا سرتان کم است، سراغ خرید تیشرت‌ های یقه هفت بروید.

یقه هفت فرم سینه و گردن شما را زیباتر نشان می‌دهد. اما اگر قد بلند هستید و گردن بلندی هم دارید، انتخاب یقه هفت یک اشتباه فاحش است. مناسب ترین تیشرت برای شما، مدل یقه گرد است.

اگر از آن دسته افرادی هستید که معمولا روی تیشرت یک پیراهن با دکمه باز می‌پوشند، تیشرت خارجی با طراحی‌های شلوغ و رنگ جیغ انتخاب نکنید. اما اگر تیشرت به تنهایی پوشش شماست، در انتخاب طرح و رنگ آزاد هستید.

تیشرت با انواع شلوارهای راسته و ساق لوله‌ای هماهنگ می‌شود، بنابراین می‌توانید شلوار کتان یا جین را با آن ست کنید.