نمایش 1–48 از 614 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

تیشرت گنگ مکمل خاص تیپ گنگ است که این روزها به‌شدت مورد علاقه کاربران جوان و نوجوان قرار گرفته است. اگر مایلید تیپ گنگ بزنید، در کنار استفاده از سایر اجزای این نوع پوشاک، کاربرد تیشرت گنگ به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اجزای کار باید مورد توجه شما قرار گیرد.

این استایل هیجانی مد که با استفاده از شلوارهای اسلش مخصوص و هودی‌های گشاد شکل می‌گیرد، بسیار خاص بوده و ضمیمه کردن تیشرت‌های مخصوص با طرح و رنگ‌های تند از الزامات اجرای این سبک لباس است.

کاربرد تیشرت گنگ، به‌ویژه در فصول گرم که استفاده از دورس، سوئیشرت و هودی چندان امکان‌پذیر نیست، برای زدن تیپ گنگ به‌شدت لازم است.

در نهایت توجه داشته باشید که تیشرت‌های گنگ بدون داشتن عکس‌های خاص معنا نمی‌دهد. تصاویر اسکلت، آف وایت و نیز عبارت‌های خاص این تیپ از جمله مواردی هستند که می‌توانند در تیشرت گنگ به‌کار برده شوند.

وقتی با تیشرت گنگ تیپ می‌زنم…

گنگ اصطلاحی است که از دهه 90 میلادی و همزمان با رواج موسیقی گنگ پا گرفت و جوانان زیادی را به خود جلب نمود. کاربرد گرافیک گنگ و استفاده از تیشرت‌های لش در کنار اکسسوری‌های خاص این تیپ مانند زنجیر طلا و انگشترهایی با طرح گنگ هم بخشی از این استایل است.

در کنار شلوار خاص جین دمپا فیت و پاره و هودی‌های گشاد و دروس گنگ، خرید تیشرت گنگ با طرح و گرافیک خاص به بخش مهمی از فرهنگ و استایل گنگ پوشی بدل شده است.

کلاه، اکسسوری، جملات خاص گرافیکی و شاید باور نکنید حتی عطری که می‌زنید دست به هم می‌دهد تا بتوان از اصطلاح گنگ بالا برای شما استفاده کرد!

توجه داشته باشید که هر قدر این پوشش علائم بیشتری از مد و نمای گنگ را داشته باشد، شما در زدن تیپ گنگ موفق‌‌تر بوده‌اید.

یادتان نرود از تیشرت تا هودی و دورس در این تیپ پوشاک مورد علاقه پسران و دختران جوان، همه باید گشاد و از سایز معمول بزرگتر باشند و این اصل به هیچ عنوان نباید زیر پا گذاشته شود.