برای دریافت مشاوره (در ساعات اداری) تماس بگیرید

ارتباط در واتساپ
02177682369

تیشرت جودون

نمایش 1–48 از 690 نتیجه

تخفیف!

تیشرت جودون از نام پارچه‌ای با همین نام گرفته شده است. جودون در اصل نام نوعی بافت است که با ظاهر زیبا از محبوبیت بالایی بین کاربران برخوردار است.

پارچه‌هایی جودون که این تیشرت‌ها با آنها تهیه می‌شوند نیز با دستگاه‌های گردبافت مخصوص پارچه تهیه می‌شوند و در ساخت آنها از نخ‌هایی با جنس متنوع استفاده می‌شود. به این ترتیب انواع تیشرت جودون پنبه‌ای، پلی‌استر، لاکرا و غیره تهیه می‌شود. تنوعی که به مذاق کاربران خوش آمده و میزان خرید تیشرت‌های جودون را در سال‌های اخیر مرتبا افزایش داده است.

در کنار این موضوع، با تنوع بالای رنگ و فرم در این نوع تیشرت هم روبرو هستیم. همه این موارد در مدل‌های زنانه و مردانه تیشرت جودون وجود دارد و افرادی با تفاوت در سلیقه و الزامات کاربردی را به سمت خود می‌کشد.

همین‌طور مدل‌های یقه دار و بی‌ یقه از این نوع تیشرت را می‌توان در بوتیک‌های شیک‌پوشان و فروشگاه‌های معتبر یافت.

از دیگر موارد تنوع این محصولات می‌توان به فرم یقه و آستین در این محصولات اشاره کرد.

با تیشرت جودون خوش تیپ و متفاوت ظاهر شوید!

اگر اهل شیک‌پوشی و راحتی به‌طور همزمان هستید، بی‌شک تیشرت‌های جودون گزینه مناسب و ایده‌آلی برای شما خواهند بود. این نوع تیشرت که با نام سوزن سوزنی هم شناخته می‌شود به‌دلیل نوع بافت پارچه آن، از گردش هوای خوبی برخوردار است.

این گزینه به‌ویژه برای استفاده در فصل گرما بسیار مناسب بوده و نقش مثبتی ایفا می‌کند.

در کنار راحتی، خوش‌پوش و به‌روز بودن این مدل‌ها نیز مورد دیگری است که در تیشرت جودون رعایت شده و به تولید محصلات باب روز و مطایق با سلیقه‌های جوان و روز دنیا منجر شده است.

از جمله این مدلها می‌توان به تیشرت 3 دکمه جودون اشاره کرد.

شما نیز با تهیه نمونه‌های زیبا و متنوع این نوع تیشرت همگام با مد روز دنیا گام بردارید.