نمایش 1–48 از 614 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

تیشرت سبز

وقتی صحبت از لباس می‌شود، رنگ‌هایی که می‌پوشید می‌تواند شخصیت و حتی خواسته‌های شما را منعکس کند. تأثیرات این رنگ‌ها در نگاه اول مشهود نیست مگر برای کسانی که در این باره مطالعه و دانش دارند. در عوض، رنگ‌هایی که می‌پوشیم، پیام‌های ظریفی را به اطرافیانمان ارسال می‌کنند. این اتفاق دلیل این است که همه باید نسبت به هر رنگی که می‌پوشند آگاه باشند، زیرا همه آن‌ها معنی دارند.

پوشیدن تیشرت سبز نیز القا کننده مفهوم خاصی است. رنگ سبز به عنوان رنگ طبیعت نماد سرزندگی و برتری است. این رنگی است که نشان دهنده صلح، رشد و تعادل است، با این حال، تغییر سایه، رنگ یا اشباع آن می‌تواند معنای لباس سبز را تغییر دهد.

وقتی سبزهای تیره‌تری می‌پوشید به نظر می‌رسد که احساس آرامش و راحتی می‌کنید. از سوی دیگر، پوشیدن سبزهای روشن‌تر باعث می‌شود که شما پرانرژی و سرزنده به نظر برسید.

برای اینکه با سبز خوشتیپ به نظر برسید، تیشرت سبز فیت تن خود را با یک شلوار کتان قهوه‌ای یا یک شلوار اسلش مشکی با کفش زیتونی امتحان کنید. ترکیب فوق‌العاده‌ای خواهد شد. ( خرید تیشرت)

یک تیشرت سبز تیره با یک بلوز مردانه آجری که دکمه‌هایش را باز گذاشته‌اید، با شلوار کرم یا قهوه‌ای و کفش چرم عسلی یا قهوه‌ای روشن هم استایل درخشانی به شما خواهد بخشید.

در انتخاب تیشرت سبز، حتما رنگ مو و پوست خودتان را در نظر بگیرید، اگر سبزه هستید، سبز تیره انتخاب خوبی برای شما نیست، به سراغ ترکیبی از سبز بروید که روشن، شفاف و براق باشد. اما اگر سفید پوست هستید، تمام ترکیبات سبز به صورت شما خوش خواهد نشست. اگر موی جو گندمی دارید، سبزهای روشن‌تر را انتخاب کنید، چون ترکیب سبز تیره با موی شما، چهره شما را چند درجه تیره‌تر نشان می‌دهد. با رعایت این نکات یک استایل سبز جذاب از خود به نمایش بگذارید.