نمایش 1–48 از 614 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

تیشرت لانگ

از ستاره‌های پاپ گرفته تا افراد مشهور در دنیا، این سبک لباس پوشیدن به سرعت تبدیل به یکی از محبوب‌ترین مدهای روز در تمامی قاره‌ها شده است و اگر به دنبال این هستید که با تیشرت لانگ، سبک لباس پوشیدن خاص خود را داشته باشید، ما می‌توانیم تیشرت مورد نظر شما را تامین کنیم.

تیشرت لانگ چیست؟

تی‌شرت‌های بلند را لانگ می‌نامند.  آن‌ها به جای پهن بودن، طول بلندی دارند و معمولاً تا زیر کمر می‌افتند، حتی گاهی تا وسط ران هم می‌رسند. البته سبک تلفیقی استفاده از تیشرت‌های لانگ را حتما بارها دیده‌اید.

مردان این تیشرت را با بافت روی آن، نیم‌تنه، هودی، جلیقه یا حتی پیراهن مردانه می‌پوشند. به طوری که تیشرت از زیر لباس بیرون می‌آید و ترکیب جوان پسندی را اجرا می‌کند.

این سبک لباس پوشید، فقط مخصوص آقایان نیست، خانم‌ها هم از تاپ و تیشرت لانگ زیر مانتو، زیر کت‌های کوتاه و پافر استفاده می‌کنند. البته پوشیدن تنها تیشرت در انواع رنگ‌ها با شلوار نیز کاملا مرسوم است.

تیشرت لانگ از چه زمانی به سبک پوشش محبوب تبدیل شد؟

روند سبک لانگ چندان قدیمی نیست و در اواخر دهه 2020 شروع شد، این روند مد برای اولین بار در میان بسیاری از افراد مشهور که عمدتا خواننده بودند دیده شد. هدف این بود که هنگام پوشیدن لباس‌های مد روز احساس راحتی کنید.

اگر تا به حال از این نوع خرید تیشرت استفاده نکرده‌اید یا اساسا هنوز نمی‌دانید درباره چه چیزی صحبت می‌کنیم، استایل جاستین بیبر را به یاد بیاورید. خب! او یک نمونه سرشناس و محبوب از کسانی است که به این سبک لباس می‌پوشند و البته نخستین کسی است که باعث شد پای لباس‌های مردانه لانگ به کمد لباس جوانان باز شود.

تیشرت لانگ مناسب هر موقعیتی

واقعیت این است که نمی‌توان صراحتا گفت تیشرت لانگ مناسب موقعیت‌های رسمی است یا غیر رسمی، زیرا همه چیز به استایل شما برمی‌گردد. اگر این سبک لباس پوشیدن را انتخاب کرده‌اید، پس تیشرت‌های لانگ، بخشی از لباس رسمی شما هستند.