نمایش 1–48 از 614 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

تیشرت طرح دار

تیشرت طرح دار همیشه برای طرفداران مد، محل مناقشه بوده است. عده‌ای به شدت از آن استقبال می‌کنند و علاقمند به پوشیدن تیشرت‌هایی هستند که طرح‌های بزرگ، گُنگ و محو دارند. برخی دیگر پوشیدن تیشرت طرح دار را مخصوص نوجوانان می‌دانند و ادعا می‌کنند که این سَبک لباس پوشیدن، سبُک و کودکانه است.

واقعیت این است که استایل هر کسی متعلق به خود اوست، هیچ قانون نوشته‌ای وجود ندارد که تیشرت ساده را برای همه تجویز کند و یا اعلام کند که افرادی که دارای سنین x تا y هستند، نباید تیشرت طرح دار بپوشند.

اما پوشیدن تیشرت ساده و طرح دار هر کدام آدابی برای ست کردن دارد که با رعایت آن می‌توانید خوشتیپ و جذاب به نظر برسید.

نکته اولی که دانستن آن ضروری است این است که هرگز تیشرت طرح دار را با پیراهن طرح دار نپوشید. رابطه تیشرت و پیراهن باید بر عکس باشد. یعنی اگر تیشرت شما طرح دار است، پیراهن حتما ساده باشد و اگر تیشرت ساده است، پیراهن را طرح دار انتخاب کنید.

مساله دیگری که وجود دارد این است که حتما دقیق متوجه شوید که روی تیشرت چه چیزی نوشته شده است. برخی عبارات، با فرهنگ و عرف ما سازگاری ندارند و فروشنده بدون توجه آن را به کشور وارد کرده است. اما شما به عنوان مصرف کننده این تیشرت طرح دار، لازم است بدانید که قرار است حامل چه پیامی در کوچه و خیابان باشید.

اگر تیشرت لانگ یا لش انتخاب شماست، شما قطعا به تبعیت از برخی ستارگان رپ و هیپ و هاپ، قصد بیان اعتراضی اجتماعی را دارید. واضح است که لباس شما باید در همین راستا باشد و تیشرت طرح دار را باید انتخاب کنید، اما توجه داشته باشید که خیلی از این تیشرت‌ها حاوی کلمات رکیکی هستند. (خرید تیشرت )

در نهایت این نکته را باید به شما بگوییم که اگر تیشرتی که خریداری می‌کنید، برند نباشد، طرح دار بودن فقط عمر مفید تیشرت را کم می‌کند و هیچ فایده دیگری ندارد.