نمایش 1–48 از 614 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

رنگ تیشرت برای پوست سبزه

یکی از اساسی‌ترین اصول مد این است که با درک درست از ویژگی‌های شخصی اقدام به خرید و ست کردن لباس‌ها با هم کنید. مثلا دانستن اینکه رنگ پوستتان دقیقا چه رنگی است، آیا گردن کوتاهی دارید یا بلند، آیا شانه‌های افتاده دارید یا چهار شانه‌اید و خلاصه دانستن هر آنچه که مربوط به صورت و اندامتان می‌شود باعث می‌گردد که انتخاب دقیق‌تری برای لباس داشته باشید.

افراد سبزه چه رنگ تیشرتی بپوشند؟

افرادی که پوست سفید دارند، معمولا با مشکلی برای انتخاب رنگ مواجه نیستند، اما رنگ تیشرت برای پوست سبزه باید با دقت انجام شود،  زیرا انتخاب اشتباه می‌تواند این افراد را رنگ و رو رفته یا حتی بیمار نشان دهد.

افرادی که پوست سبزه دارند، چه برنزه باشند چه زیتونی یا گندمگون، پوستشان در ردیف رنگ‌های سرد طبقه‌بندی می‌شود.

بنابراین بسیاری از متخصصان مد توصیه می‌کنند که این افراد هرگز از رنگ‌های خنثی و سرد استفاده نکنند، زیرا پوستشان تیره‌تر از چیزی که هست نشان داده می‌شود.

رنگ تیشرت برای پوست سبزه بهتر است که از میان رنگ‌های گرم انتخاب شود، نارنجی، قهوه‌ای، زرشکی، بنفش و آجری، رنگ‌های مناسبی هستند.

اگر مجبور به پوشیدن یکی از رنگ‌های سرد هستید، بهتر است آن را با دستمال گردن، کلاه، پیراهن، شلوار یا کفشی که رنگ گرم دارد، ست کنید تا خاصیت رنگ سرد را خنثی کند.

کلا ترکیب رنگ‌ تیره و روشن هر استایلی را جذاب می‌کند، پس پوشیدن پیراهن، هودی و تیشرت‌هایی که تلفیقی از چند رنگ هستند هم برای شما ممنوع نیست.

ضمنا از رنگ‌های جیغ هم غافل نشوید، رنگ تیشرت برای پوست سبزه می‌تواند جیغ و جذاب باشد، از ریسک نترسید. ( خرید تیشرت )

افراد سبزه چه رنگ‌هایی را نباید بپوشند؟

در عین حال فراموش نکنید که لباس‌هایی با تم مات، ابدا مناسب چهره شما نیست، دور خاکستری را برای همیشه خط بکشید و سراغ رنگ‌های چرک نروید. به جای صورتی چرک، صورتی براق و شفاف را انتخاب کنید، به جای نارنجی مات، نارنجی جیغ بپوشید. با رعایت کردن این نکات همیشه بدرخشید.