برای دریافت مشاوره (در ساعات اداری) تماس بگیرید

ارتباط در واتساپ
02177682369

تیشرت برای باشگاه

نمایش 1–48 از 690 نتیجه

تخفیف!

تیشرت برای باشگاه بدنسازی

شاید اگر بشنوید که انتخاب تیشرت برای باشگاه بدنسازی یا هر سالن ورزشی دیگر ارتباط مستقیمی با لذت بردن شما از ورزش و میزان خستگی و گرفتگی عضلات شما دارد، تعجب کنید.

اما همه ما اولین اقدامی که پس از ثبت نام در باشگاه‌های ورزشی انجام می‌دهیم، خرید لباس مناسب است.

تیشرت برای باشگاه چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین موردی که در خرید تیشرت ورزشی باید به آن دقت کنید، این است که حتما گزینه‌ای را انتخاب کنید که دارای الیاف مصنوعی هستند. پارچه‌هایی که الیاف مصنوعی دارند، خیلی سریع خشک می‌شوند، به راحتی می‌توانید آن‌‌ها را بارها بشویید، بدون اینکه آب بروند یا رنگ آن‌ها پریده شود.

مورد دیگری که باید در هنگام خرید تیشرت برای باشگاه در نظر داشته باشید، قابلیت انعطاف‌پذیری آن‌هاست. این تیشرت‌ها باید با حرکات کششی، وزنه زدن و چرخش‌های بدن شما حالت کشسانی پیدا کنند تا بدون اینکه حس کنید لباس شما محدودیتی برایتان ایجاد کرده است، از لحظات خود در باشگاه لذت ببرید. ( خرید تیشرت )

و اما آخرین موردی که باید در هنگام خرید تیشرت ورزشی در نظر داشته باشید، تنفس پوست شما است. الیاف مصنوعی با خشک کردن تعریق شما جریان گرما را به بیرون هدایت می‌کند و پوستتان را خنک می‌کند.

با مواردی که گذشت پیشنهاد می‌کنیم برای خرید تیشرت برای باشگاه به سراغ تیشرت‌های با جنس نایلون، اسپندکس، پلی استر، پلی پروپلین و بامبو بروید.

نحوه نگهداری از تیشرت های ورزشی

اگر بر اساس مواردی که مطرح شد تیشرت ورزشی خود را خریداری کردید، دیگر نگران سایر امور نباشید. مثلا دغدغه خوشتیپ به نظر رسیدن در باشگاه را نداشته باشید، زیرا تیشرت برای باشگاه شما به سادگی چروک نخواهد شد و خیلی راحت می‌توانید در پایان هر روز ورزش، آن را در ماشین بیندازید و در کمتر از چند ساعت خشک و با کیفیت تحویل بگیرید.

ضمنا در اثر حرکات سنگین در باشگاه هم تیشرت شما دچار پارگی یا باز شدن دوخت نخواهد شد.