نمایش 1–48 از 614 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

تیشرت برای افراد لاغر

یکی از سخت‌ترین نسخه پیچیدن برای استایل، پیشنهاد لباس به افراد لاغر است. ما می‌خواهیم برای انتخاب بهترین تیشرت برای افراد لاغر مطالبی را بیان کنیم، تا به جای اینکه ساعت‌ها فکر کنند که چه بپوشند تا خوشتیپ به نظر بیایند، خریدهایی اصولی و درست داشته باشند.

اگر لاغر هستید، تیشرت‌های یقه دار برای اندام شما مناسب‌تر هستند. یقه هفت باعث می‌شود که گردن شما باریک‌تر و بلندتر به نظر برسد. در حالی که شما معمولاً می‌خواهید گردن خود را قوی‌تر و ضخیم‌تر نشان دهید، اما اگر از یقه هفت استفاده کنید، نتیجه معکوس خواهید داشت. تیشرت‌های یقه دار، گردن و سینه شما را آشکار نمی‌کنند، بنابراین به جای اینکه سینه کوچک خود را نشان دهید، می‌توانید گردن قوی خود را برجسته کنید.

با توجه به این نکته، تیشرت برای افراد لاغر، باید درز سرشانه داشته باشد.  می‌پرسید چرا؟   یک پیراهن با درزهایی که از شانه عبور می‌کند، باعث می‌شود به نظر برسد که یک تیشرت سایز بزرگ پوشیده‌اید. بنابراین بازوها، شانه‌ها و به طور کلی شما را سایز بزرگ‌تر از آنچه که هستید، نشان می‌دهد.

مساله دیگری که باید به آن دقت کنید، رنگ لباس است. هرچه رنگ‌های تیره، محو و چرک بیشتر انتخاب کنید، خودتان را نحیف‌تر نشان می‌دهید. تیشرت برای افراد لاغر باید رنگ‌های شاد، روشن و براق داشته باشد. ( خرید تیشرت )

سایز دقیق خودتان را بدانید. فراموش نکنید که تیشرت‌های تنگ و چسبناک اصلا مناسب شما نیست. گمان هم نکنید که با خرید تیشرت سایز بزرگ، چاق‌تر جلوه می‌کنید، بر عکس، تیشرت سایز بزرگ حدود شانه‌ها ها و کمر شما را بیشتر نشان می‌دهد و مانع شیک پوشی شما خواهد بود.

و پیشنهاد آخر ما، استایل چند لایه است. پوشیدن کت با تیشرت، پیراهن جلو باز، و تیشرت با یک ساپورت آستین بلند می‌تواند هیکل شما را عضلانی‌تر از آنچه که هست به نمایش بگذارد.