برای دریافت مشاوره (در ساعات اداری) تماس بگیرید

ارتباط در واتساپ
02177682369

تیشرت مردانه ترک

نمایش 1–48 از 690 نتیجه

تخفیف!

تیشرت مردانه ترک

تیشرت مردانه ترک نه فقط در خود ترکیه و کشورهای همسایه‌اش طرفدار دارد، بلکه در سراسر جهان افرادی هستند که فقط تیشرت‌های تولید برندهای معروف ترکیه‌ای را به تن می‌کنند.

این تیشرت‌ها معمولا از تنوع طرح و نقش بسیار خوبی برخوردارند و در رنگ‌های متنوعی از جمله رنگ‌های مات، براق، جیغ و چرک به بازار عرضه می‌شوند. تیشرت‌های ترک انواع آستین بلند و آستین کوتاه و یقه دار و بدون یقه نیز دارند.

همین تنوع سبب می‌شود تا بسیاری از افراد موجه و سرشناس که معمولا تیشرت‌های آستین کوتاه را به تنهایی نمی‌پوشند، از نمونه‌های آستین بلند و یقه دار به جای پیراهن زیر کت استفاده کنند و این سبک تیشرت مردانه ترک در کشور ما به خصوص نزد کارمندان و حتی مجریان صدا و سیما طرفداران زیادی دارد.

جالب‌تر اینکه ما معمولا به لباسی عنوان تیشرت اطلاق می‌کنیم که خنک باشد و ویژه فصل گرما، اما برندهای ترکیه‌ای حتی تیشرت‌های بافت تولید می‌کنند که با وجود نازک و سبک بودن، بسیار هم گرم و نرم هستند. ( خرید تیشرت )

از علل محبوبیت تیشرت‌های ترکیه‌ای به غیر از جنس پارچه و نخ مرغوب، باید به کیفیت دوخت و سایزهای استاندارد نیز اشاره کرد.

پیش از اقدام برای خرید تیشرت مردانه ترک باید بدانید که قیمت این تیشرت‌ها قدری گران‌تر از قیمت لباس‌های داخلی است. البته اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که ملاقات‌های خارجی دارید و یا با جمعی از مدیران و تاجران مراوده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم یک بار هم که شده استایل کت و شلوار با تیشرت ترک را امتحان کنید. تاثیری که مخاطب از استایل شما می‌پذیرد، در برداشت فکری او از شخصیت شما نقش خواهد داشت.

نکته دیگری که باید به آن بپردازیم اینکه تیشرت‌های ترک هم به تنهایی و هم با لباس‌های دیگر قابل هماهنگ شدن اند. شما با توجه به رنگ مو و رنگ پوست، ویژگی‌های ظاهری و اندامتان، تیشرت مورد نظرتان را در رنگ و مدل دلخواه، انتخاب و اقدام به خرید نمایید.

اگر برایتان سوال پیش آمده که چگونه مطمئن شویم تیشرت مردانه ترک اصل است، بهترین راه خرید از فروشگاه‌های معتبر است.