برای دریافت مشاوره (در ساعات اداری) تماس بگیرید

ارتباط در واتساپ
02177682369

تیشرت وینتیج

نمایش 1–48 از 690 نتیجه

تخفیف!

تیشرت وینتیج

اگر اهل مد و بررسی استایل‌های متفاوت باشید، به خوبی می‌دانید که استایل وینتیج سبکی از پوشش است که متعلق به چند دهه گذشته است، حال فرقی نمی‌کند که ۲۰ سال گذشته یا ۱۰۰ سال گذشته. بنابراین تعریف دقیقی از اینکه دقیقا کدام مدل لباس در دسته وینتیج قرار می‌گیرد، وجود ندارد، زیرا این مفهوم دائما در حال تغییر است.

خب! با این تفاسیر در توضیح تیشرت وینتیج باید بگوییم، تیشرتی است که جدید نیست و حداقل متعلق به ۱۵ سال پیش است. البته این را در نظر داشته باشید، که استایل وینتیج، همان استایل کلاسیک نیست، زیرا برخی از مظاهر سبک کلاسیک هنوز هم شیک و به روز هستند، اما اساسا لباسی برچسب وینتیج به خود می‌گیرد که امروزه کنار گذاشته شده است.

ممکن است بگویید، پس فایده این استایل چیست؟! در توضیح باید بگوییم به اندازه انسان‌های کره زمین، سلیقه وجود دارد، ضمن اینکه ۲۰ سال گذشته به علت کمتر بودن میزان تورم و در دسترس بودن مواد اولیه درجه یک، لباس‌های بسیار خوش دوخت و جنس اعلایی تولید شده است که هنوز طرفداران خاص خود را دارد.

برای شما هم نوستالژیک و جذاب است اگر تیشرت وینتیج با تصاویر کارتون‌ها، گروه‌های موسیقی،  ستاره‌های دهه‌های پیش یا نمادهای قدیمی را پیدا کنید. این تیشرت‌ها مانند اشیای کلکسیونی قطعا گران هستند، اما برای تکمیل استایل شما می‌ارزند. ( خرید تیشرت )

به هر حال، یکی دو سالی است که در تمام دنیا بازگشت به سبک‌های قدیمی بسیار طرفدار پیدا کرده است. اگر شما هم از این سبک خوشتان آمده است، اما دقیقا نمی‌دانید که کدام لباس‌هایتان را باید با کدام یک بپوشید تا شیک به نظر برسید، ما کمکتان می‌کنیم. اگر تیشرت وینتیج مورد علاقه خود را پیدا کردید، اکسسوری‌ها، کلاه، شلوار و خلاصه بقیه لباس‌هایتان را نیز قدیمی انتخاب نکنید. چون بیشتر از اینکه استایل وینتیج شما به چشم بیاید انگار از درون آلبوم بیرون آمده‌اید! تلفیق لباس‌های قدیمی با لباس‌های مد روز و جدید، سبکی خاص از پوشش شما ارایه می‌دهد و بسیار شیک دیده خواهید شد.