برای دریافت مشاوره (در ساعات اداری) تماس بگیرید

ارتباط در واتساپ
02177682369

تیشرت دخترانه و زنانه

هیچ محصولی یافت نشد.

تیشرت دخترانه

تیشرت دخترانه اگرچه یک لباس راحتی است، اما به هر حال باید مطابق چهارچوب ذهنی خانم‌ها انتخاب شود. می‌دانید که خانم‌ها حتی در منزل هم دوست ندارند، نامناسب به نظر برسند، به همین دلیل انتخاب تیشرتی که متناسب با زیبایی‌های اندامشان باشد و اصول فانتزی را هم رعایت کند، برای آن‌ها بسیار مهم است.

تی‌شرت‌های زنانه دارای برش‌های بسیار متنوعی هستند که همیشه می‌توانید تی‌شرت‌هایی را بیابید که  هر ناحیه از بدن که دوست دارید را به نمایش بگذارید و در عین حال نواحی دیگر را که دوست ندارید، بپوشانید.

به عنوان مثال، اگر ظاهر بازوهای خود را دوست دارید، اما نسبت به بالای سینه خود اعتماد به نفس کمتری دارید، می‌توانید تیشرت دخترانه با آستین‌های کوتاه‌تر از حد متوسط ​​و یقه برش معمولی پیدا کنید. (خرید تیشرت )

اگر گردن لاغر و استخوان قفسه سینه برآمده‌ای دارید که علاقمند به نمایش آن نیستید، تیشرت‌های یقه دو سانتی می‌توانند این نقص را پوشش دهند.

هنگامی که در مورد طیف رنگی که می‌خواهید انتخاب کنید تصمیم گرفتید، با توجه به رنگ چشم، مو و پوست خود، سعی کنید تیشرت دخترانه را انتخاب کنید. آنچه را که رنگ پوست شما را تحسین می‌کند پیدا کنید و از آن استفاده کنید. اگر رنگی به شما نمی‌آید، اصراری برای پوشیدن نداشته باشید.

البته ناگفته نماند که همه دخترها به دنبال طرح‌های فانتزی و عروسکی نیستند، برخی دخترها از تیشرت‌های اسپرت و مشترک با آقایان استقبال می‌کنند، اگرچه برجستگی‌های بدنشان به اندازه تیشرت دخترانه مشخص نیست، اما این هم نوعی علاقمندی است که تیشرت لانگ و لش را به تیشرت فانتزی ترجیح دهند.

دنیای مد به قدری پیچیدگی و گستردگی دارد که هیچ چیز در آن قطعی نیست، اما اگر به دنبال یک استایل کلاسیک هستید در هنگام خرید تیشرت دخترانه این اصول را در نظر بگیرید:

  • درزهای شانه هرگز نباید زیر شانه آویزان شوند
  • پایین تیشرت هرگز نباید سه سانتی‌متر از خط کمر شما فاصله داشته باشد.
  • آستین باید بین یک سوم بالای بازوی شما ختم شود.
  • پیراهن باید تنگ باشد اما احساس سفت شدن پوست نداشته باشید.

خرید تیشرت

تیشرت خوب از کجا بخرم ؟

تیشرت وینتیج

خرید تیشرت آبی

خرید تیشرت برای افراد لاغر

تیشرت برای باشگاه

تیشرت برای پوست سبزه

تیشرت برای مانتو جلو باز

تیشرت تایلندی

تیشرت خارجی

تیشرت خنک

تیشرت دخترانه و زنانه

تیشرت سایز بزرگ

تیشرت سبز

تیشرت طرح دار

تیشرت لانگ

تیشرت لش

تیشرت مارک دار اصل

تیشرت مردانه ترک

تیشرت مردانه قرمز

تیشرت هاوایی